Katı Atık Ayrıma ve Geri Dönüşüm Makinaları İmalatı & Tesis Kurulumu

Dikey Balya Presi

Dikey Balya Pres Makinası

Dikey Balya Presi, katı atıkları sıkıştırmak, nakliye ve depolama alanından tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Yüksek oranda sıkıştırma yaparak atıklarınızın kaplayacağı alanı 10 kata kadar azaltıp depolama ve nakliye maliyetlerinden çok büyük oranda tasarruf sağlamayı mümkün kılar. Geri dönüşüm tesisleri, çöp ayıklama hatları ve diğer tüm işletmelerde kullanılmaktadır. Dikey balya pres makinaları genel olarak manuel tel bağlama şeklinde üretilmektedir. Teknik olarak tel bağlamayı otomatize etmek masrafları dikey balya makinaları için gereğinden fazla maliyet doğurmaktadır ve bu yüzden ekonomik değildir. Dikey Balya Makineleri, hemen hemen her ürünü bir balya olarak sıkıştırabilir. Balya makineleri yelpazemiz güvenlik tedbirleri göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Ergonomiklik ve verimlilik sağlayan tasarımlarımız her türlü işyerinde etkin bir şekilde kullanılabilirler.

Dikey Balya Presi Makina Çeşitleri

Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde Dikey Balya Presi üretimlerimiz mevcuttur. Makine ölçüleri ve pres gücü, malzeme türü, kapasite ve müşterinin isteklerine göre tasarlanmaktadır. Prs Makina Dikey Balya Presleri ile 30-500 kilogram arası oluklu mukavva kağıt, karton, ofis kağıdı, naylon, plastik, ıslak mendil, kraft torba ambalaj presleyebilirsiniz.

Tüm dikey balya makineleri birbirine benzer şekilde çalışmakla birlikte, farklı ihtiyaçlara göre farklı ebatlarda çeşitli kabiliyetlerde üretimlerimiz mevcuttur. Dikey Balya Makineleri genellikle 5T, 10T, 20T, 50T, 80T hidrolik baskı gücü ile balya üreten boyutlarda imal edilmektedir.

Dikey Balya Presi

Dikey Balya Makinası İmalat Servis Anlayışımız

Katı atıkların balyalama işlemleri için iş güvenliği yönergelerine uygun ve kullanımı kolay balyalama presleri üretmekteyiz. Dikey Balya Presi tamir, servis ve bakım ihtiyaçlarınızda en hızlı şekilde harekete geçmekteyiz. İşletmenizde çalışan makinaların sürekli, ekonomik ve verimli çalışması gereğinin farkındayız. Prs Makina, maksimum verimlilik ve devrede kalma, minumum enerji sarfiyatı ilkesi ile makinalar üretir.

Dikey Balya Makinası Kullanım Faydaları

  • İşçilik, zaman, depolama ve nakliye maliyetlerini azaltır.
  • Enerji verimliliği sağlar.
  • Benzersiz kompakt tasarımı ile yerden tasarruf sağlar.
  • Geri dönüşüm maliyetlerini azaltır.

Atık Balya Presi Makinaları Parametreleri

Yatay balya makineleri ve dikey balya makineleri üretimimiz vardır. Hangi tip ve model ürünün sizin için en iyi şekilde çalışacağından emin değilseniz, daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için hemen satış ekibimizle iletişime geçiniz

Dikey Balya Makinası Özellikleri

▶ PLC kontrollü düğmeyle çalıştırma veya kollu valflerle güvenli çalışma.

▶ Kurulumu kolaydır.

▶ Ambalaj boyutu ve sıkıştırma odası boyutu müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.

▶ Düşük gürültülü çalışan hidrolik devre tasarımı, maksimum verim ve minimum arıza sağlar.