Katı Atık Ayrıma ve Geri Dönüşüm Makinaları İmalatı & Tesis Kurulumu

Tek Şaftlı Parçalama Makinası

Kullanım Alanları

Tüm katı atıkları değilse de tüm yüksek tork gerektirmeyen katı atıkları istenilen çıkış ölçülerinde parçalamak amacıyla tek şaftlı parçalama makinaları kullanılmaktadır. Çift şaftlı parçalama makinasına göre daha az torkla çalışan ve daha az güç tüketen tek şaftlı parçalama makinası her tür hurda ve katı atık parçalama için uygun değildir. Daha ziyade Endüstriyel atıklar, evsel atıklar, organik atıklar ve sera atıkları. Ağaç, tahta, plastik, hayvan, kemik, gübre ve benzeri materyalleri parçalamada uygundur.

Kullanım Avantajları

Tek şaftlı parçalama makinası zorlu olmayan katı atıkları veya hurdaları en verimli şekilde kırmaya yarayan makinadır. Düşük tork ve düşük devir ve tek motor özelliği sayesinde zorlu olmayan katı atıkları parçalamada enerji ve iş avantajı sağlar. Böylece minimum enerji sarfiyatı ile maksimum performans elde edilir. Sağlam yapısı sayesinde darbelere ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Sürekli ve güvenli çalışma kabiliyetine sahiptir. Minimum alandan maksimum fayda sağlar.

Tek Şaftlı Parçalama Makinası

Üretim ve Kurulum Süreleri

Tek şaftlı parçalama makinasının üretim süresi tercih edilen kırma ve parçalama makinasının büyüklüğüne bağlı olarak 2-3 aydır. Kurulum süresi ise tercih edilen kırma ve parçalama makinesinin büyüklüğüne bağlı olmaksızın 3 işgünü içinde yapılmaktadır.